Implanty Warszawa umożliwiają wykonanie mostów porcelanowych osadzonych na stałe w jamie ustnej

Implanty zębów umożliwiają odtworzenie estetycznego i funkcjonalnego uzębienia w przypadku braku jednego lub wielu zębów. Implanty są istotnym elementem odbudowującym, gdyż każdy ubytek wymaga jak najszybszego uzupełnienia, aby nie pojawiły się w naszym zgryzie niepożądane zmiany na skutek braków. Obecnie implanty stomatologiczne to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie pozwalające na uzupełnienie ubytków w uzębieniu. Implanty Warszawa http://odent.pl/oferta/implanty/ umożliwiają wykonanie mostów porcelanowych osadzonych na stałe w jamie ustnej. Stosując implanty o wysokiej stabilizacji pierwotnej, czyli sile fizycznej utrzymującej implant w łożu kostnym, koronę protetyczną można osadzić chwilę po zabiegu implantacji. Implanty zębowe mogą zastępować zęby pojedynczo, a także łuki zębowe. Jakiekolwiek ubytki zębowe wskazuje się do natychmiastowego odbudowania. Implanty pozwalają odzyskać pełną sprawność narządu żucia oraz piękny i zdrowy wygląd. Warto też zwrócić uwagę na to, że implanty stomatologiczne zastępują protezy, które są często źle dopasowane i przesuwają się w trakcie jedzenia. Nasza specjalnością są implanty oraz chirurgia stomatologiczna. Implanty to najnowocześniejsza, najtrwalsza i najlepsza metoda uzupełniania braków zębowych, wiernie naśladująca naturę. Implanty tytanowe sięgają swoją historią do lat 70 kiedy to właśnie zostały po raz pierwszy użyte. Dzięki temu, że implanty idealnie imitują naturalne zęby oraz są stabilnym oparciem. Implanty są przede wszystkim trwałym i silnym wypełnieniem ubytków zębów. Cennik nie stanowi oferty handlowej. Po zabiegu implanty stomatologiczne odczuwane są jak naturalne zęby. Można powiedzieć, że implanty to rozwiązanie na całe życie. Implanty podnoszą komfort pacjenta przy wysokim standardzie jakości. Najpopularniejsze z nich i najdłużej używane są implanty tytanowe. Implanty umożliwiają wykonanie mostów porcelanowych osadzonych na stałe w jamie ustnej. Warunkiem udzielenia gwarancji są wizyty kontrolne co najmniej raz na 6 miesięcy, lub według indywidualnie ustalonego harmonogramu oraz regularne profesjonalne oczyszczanie zębów z kamienia i osadu. Implanty stomatologiczne umożliwiają zastosowanie rozwiązań protetycznych najbardziej zbliżonych do naturalnych zębów – czego nie umożliwia większość protez ruchomych. Najczęściej implanty stosuje się w wypadku braku pojedynczych zębów albo ze względu na estetykę. Implanty zębowe w ogromnej większości wykonane są z tytanu, materiału całkowicie biokompatybilnego z ludzką kością. Implanty są wprowadzane do szczęki za pomocą całkowicie bezbolesnej procedury, którą nasi wykwalifikowani specjaliści stomatologii wykonują w znieczuleniu miejscowym. Implanty zębowe to aktualnie najbardziej nowoczesne i najlepsze rozwiązanie które stosujemy w celu uzupełnienia brakującego zęba. Wyżej wymienione powikłania to tylko początek góry lodowej. Implanty są przez nas rekomendowane ponieważ nie wymagają szlifowania (niszczenia) sąsiednich zębów, które mogą służyć jeszcze przez długie lata. Implanty są ciałem obcym i ze względu na to, istnieje ryzyko odrzucenia.