Może nas zaproszą nawet do przedszkola Warszawa Wilanów na zabawę

Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno,a nasza pani w kącie łka, bo rozstać nam się trudno. Zapowiedź: Chyba już czas naprawdę się pożegnać. Do przedszkola chodzę z workiem I mam znaczek z muchomorkiem. Znów minął rok, bardzo długi, lecz szczęśliwy i wspaniały, ostatni raz w naszej sali wszystkie dzieci się spotkały. Może nas zaproszą nawet do przedszkola Warszawa Wilanów http://www.babyenglish.edu.pl/ na zabawę. I czas mi jakoś szybko przeleci, będę autorem bajek dla dzieci. [SinglePic not found]„Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno…” tymi słowami najstarsza grupa „Motylków” pożegnała się z przedszkolem. Martwimy się wszyscy i łza w oczy kole Bo czas już na zawsze opuścić przedszkole. Pani Małgosiu, dla niektórych dzieci przedszkole jest koszmarnym miejscem, choćby Panie na uszach stawały 3-5 lat to czas by z mamą w domu być, a nie w placówce. I tak się wspólnie pożegnamy, przedszkola nadszedł kres. Już koniec roku, minął czas, radosne wakacje czekają. Znów minął rok i pożegnać nasze panie nadszedł czas, życzeniami i kwiatami i piosenką, którą zaśpiewamy wraz. ) na początku zerówki spotykało lekceważenie, że do przedszkola nie chodziły. Więc przedszkola miłe ścianydziś na zawsze was żegnamy. Przedszkola czas już minął nam i jest tak jakoś smutno, bo tutaj było dobrze nam, i rozstać nam się trudno. Dziękujemy bardzo za poświęcony czas dzieciom. Do przedszkola dzisiaj chcemy wszystkie wejść! Znów minął rok, bardzo długi, lecz szczęśliwy i wspaniały, ostatni raz ze swą panią wszystkie dzieci się spotkały. Raz, dwa, raz i dwa nadszedł czas zabawy. Wiersz „Na powitanie” W przedszkolu razem przebywamy Tutaj nam tak dobrze, jak w domu u mamy Ale wszyscy wiemy, szybko czas ucieka I zamiast zabawy, nauka nas czeka. Rodzicom, przed którymi dopiero ten pierwszy dzień przedszkola się święci, mogę śmiało powiedzieć, że jest lepiej niż myślimy, że będzie. Dziękujemy młodszym dzieciom, że z przedszkola nie odlecą, że zostaną jak pisklęta, że dbać będą o zwierzęta. Oczywiście jest też czas drzemki oraz wspólnych posiłków. Tutaj bardzo popularne są przedszkola przy kościołach. Celinka po przyjściu do przedszkola od razu zajęła się zabawkami i weszła w interakcje z pozostałymi dziećmi. Do przedszkola dzisiaj chcemy wejść! Żegnajcie wszystkie zabawki, Już nie czas bawić się z wami. Ja też nienawidziłam przedszkola ze względu na ciągłe jedzenie! Chcemy pozostawić o nas wspomnienia najweselsze Poloneza czas zacząć POLONEZ. Piosenka: Przedszkola czas już minął Cztery lata tu spędziłem, wiele się tu nauczyłem, tu piosenki śpiewaliśmy, tu się razem bawiliśmy.