Polycom łączy wydajność klasy biznesowej z prostotą dla małych sal i pomieszczeń typu huddle room

Polycom wprowadził aktualizację oprogramowania biznesowych telefonów multimedialnych z serii. Powiedzieliśmy już o Trio wiele ciepłych słów, pozwolę sobie podsumować to rozwiązanie: serce sali konferencyjnej, bestseller, produkt strategiczny, punkt wspólny. Polycom Studio to urządzenie wideokonferencyjne z wbudowaną kamerą, głośnikiem oraz mikrofonami podłączane przez. Polycom https://wizualizer.pl/Polycom-m147.html łączy wydajność klasy biznesowej z prostotą dla małych sal i pomieszczeń typu huddle room. Polycom VoxBox będzie dostępny na wybranych obszarach, począwszy od IV kwartału bieżącego roku. Dzięki wspólnie wypracowanej strategii i kampaniom odpowiadającym na potrzeby klientów Polycom przedłużył z nami współpracę, oraz rozszerzył wybrane działania o kolejny rynek w regionie. Jest wyposażone w najlepsze w branży mechanizmy współpracy wideo Polycom w postaci pojedynczego, łatwego w instalacji systemu. Tak więc cały czas bardzo mocno pracujemy nad tym i pilnujemy, żeby wrażenia i doświadczenia z użytkowania wideokonferencji Polycom były coraz lepsze, na bardzo wysokim poziomie zadowolenia klienta. Dzięki nowej wersji oprogramowania partnerzy i klienci Polycom mogą łatwo i sprawnie zarządzać połączeniami komunikacyjnymi z poziomu telefonów nabiurkowych Polycom. Ponadto firma Polycom wprowadza nowe rozwiązanie audio do pracy zespołowej i osobistej, które stosować można. Trio staje się centrum sterowania zarówno audio, jak i wideokonferencji. Trio pozwala w bardzo łatwy sposób współdzielić między sobą materiały w jakości HD oraz uzyskać połączenie wideo, co nie było możliwe wcześniej. Rozwiązania stacjonarne firmy Polycom zapewniają właśnie taką współpracę pomiędzy aplikacjami i naturalną komunikację głosową i wideo każdemu użytkownikowi w Twojej firmie. MS: Ostatnio przeczytałam, że Trio to serce sali konferencyjnej. Trio jest siódmą generacją telefonu konferencyjnego, które marka Polycom wypuściła na rynek przez ostatnie około 30 lat – i świetnie się sprawdza, jako najlepszy telefon konferencyjny na świecie. MS: Co sprawia, że marka Polycom wyróżnia się w tym momencie na rynku? Dzisiaj Polycom wprowadza nowe rozwiązania do swojej oferty telefonów konferencyjnych. Polycom Trio to smartfon stworzony z myślą o potrzebach nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych. Dwadzieścia pięć lat temu Polycom wprowadził swój charakterystyczny, trójramienny telefon konferencyjny i zrewolucjonizował sposób komunikacji w miejscu pracy. Polycom jest także największym dostawcą telefonów dla środowiska microsoftowego. Dzięki ścisłej integracji między rozwiązaniami Polycom i Microsoft firmy zyskują intuicyjny interfejs, uproszczoną komunikację wideo oraz bezproblemowy dostęp do wideo. Polycom Trio oferuje spójne wrażenia z użytkowania w pomieszczeniach konferencyjnych o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Polycom University provides comprehensive courses. W marcu Polycom i Veracomp organizują wspólne roadshow pod hasłem “Biznes napędzany komunikacją” skierowane do partnerów handlowych. Polycom Studio eliminuje te problemy. Dlatego, idąc trochę naokoło, można stwierdzić, że to Trio jest tym produktem strategicznym i punktem wspólnym.