Sennheiser sc 260 On-Ear są dedykowane do urządzeń przenośnych i dostrojone trochę inaczej: zabierają się do pracy z większą energią, dzięki czemu są w stanie tchnąć w słuchacza zdrowy optymizm

Regulatory ulokowano na prawej muszli, przy czym Sennheiser nie zastosował manipulatora, rozdzielając wszystkie funkcje między kilka przycisków. Jakość dźwięku Sennheiser jest znana na całym świecie. Sennheiser jest dzisiaj, a pewnie będzie i jutro, liderem w dziedzinie słuchawek bezprzewodowych. Pierwszym produktem pod marką Sennheiser był woltomierz. Sennheiser sc 260 On-Ear są dedykowane do urządzeń przenośnych i dostrojone trochę inaczej: zabierają się do pracy z większą energią, dzięki czemu są w stanie tchnąć w słuchacza zdrowy optymizm. Sennheiser HD660S podają muzykę “na chłodno”. Sennheiser demonstruje więc zarówno swoje najwyższe umiejętności, jak i niskimi cenami zdecydowanej większości modeli dba o szeroki rynek urządzeń popularnych. Jakość dźwięku Sennheiser jest znana na całym świecie. Oczywiście nie ma rzeczy idealnych ale uważam, że firma Sennheiser stanęła na wysokości zadania. Słuchawki Sennheiser należą w Polsce do najpopularniejszych. Nieco mniejsze nauszne Momentum również niewiele się zmieniły od swojej pierwszej premiery. Sennheiser HD600 są niemal wzorcowe pod względem ogólnej równowagi tonalnej. Gwarantujemy, że znajdą Państwo oryginalne produkty Sennheiser i porady techniczne od przeszkolonego personelu sprzedaży. Sennheiser stosuje dość nietypowe złącza z dwoma trzpieniami o różnych średnicach, wchodzą do gniazd (w słuchawkach) z mocnym oporem. Sennheiser Momentum jest na rynku już dłuższy czas i występuje w kilku odmianach. Sennheiser jest dość oszczędny w dzieleniu się informacjami na temat wprowadzonych innowacji. Jest to niski model firmy sennheiser ale jakże udany. Ciekawostką dla nieobytych z firmą Sennheiser jest mocowanie kabla do słuchawek. Dwuuszne słuchawki przewodowe Sennheiser z mikrofonem, które świetnie sprawdzają się na przykład podczas rozmów przez Skype. Seria Momentum została przecież stworzona do współpracy z przenośnymi odtwarzaczami jak telefony, tablety czy laptopy. Sennheiser nie nawiązuje do żywiołowych brzmień konkurentów, którzy poświęcają neutralność na rzecz swobodnych improwizacji. Sennheiser HD600 to słuchawki o niezwykle eleganckim, wytrawnym brzmieniu, unikające jakichkolwiek pułapek i niespodzianek. Sennheiser HD660S to słuchawki o konstrukcji otwartej, przez tylne osłony muszli zobaczymy same przetworniki. Na produkty fimy Sennheiser udzielana jest również 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, 3-letnia gwarancja firmy Thomann oraz wiele innych usług jak wparcie techniczne. Produkty firmy Sennheiser należą do najczęściej oglądanych na w naszym sklepie internetowym.