Za to dalej od Palmy są najładniejsze plaże majorki dużo

Wysokie góry i błękitne wody oceanu, kręte, cieniste wąwozy i skąpane w słońcu plaże, pełne kwiatówe ogrpdy i skrywajće niejedną tajemnicę zabytki. Piękne, zatoczkowe plaże z turkusową wodą. Najładniejsze zawsze w takich mięsach są plaże i właśnie to się potwierdza na Majorce. W Europie chyba najładniejsze plaże i wydmy i klify! Za to dalej od Palmy są najładniejsze plaże majorki https://justkate.pl/top-10-plaz-na-majorce/ dużo piękniejsze. W sumie dla mnie najładniejsze widokowo jest północno-zachodnie wybrzeże - górzyste, porośnięte lasami, na ogół z wysokimi klifowymi wybrzeżami i małymi plażami w zatoczkach. Piękne plaże, różnorodne zabytki, piękne miast, doskonała kuchnia i huczne fiesty do białego rana. Niestety my też sporadycznie trafialiśmy na ładne muszle(najładniejsze były “szkielety” z jeżowców-zielone i fioletowe,których. Palma jest największym miastem Majorki, kosmopolityczną stolicą Balearów i ogromnym śródziemnomorskim ośrodkiem turystycznym. Klifowe plaże i piękna lazurowa woda to cudowne połączenie. Miejsce to jest szczególnie popularne ze względu na długie, piaszczyste plaże, na których panują doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Wybrzeża Majorki obfitują w zatoczki z turkusową wodą. Trasa wycieczki prowadzi w głąb wyspy, początkowo w kierunku Yaiza - uważanej za najładniejsze miasteczko na wyspie, a następnie przez Macher do Uga, gdzie proponujemy przerwę na smaczne śniadanie. Moim zdaniem najładniejsze na całej wyspie. Praktycznie większość wysp, które owe plaże posiadają są cudowne, nawet te kamieniste. Klimat majorki jest dla nas Polaków bardzo dobry, dlatego nie czujemy się tam jak na greckich wyspach. Ale przyroda Hiszpanii to także urokliwe zatoczki i naturalne plaże – piaszczyste, kamienne, żwirowe. Nawet najładniejsze oczy powinny mieć odpowiednią oprawę. W tej sekcji umieszczamy wszelkiego rodzaju rankingi od najładniejszych miast, plaże, po najwspanialsze restauracje. W sumie dla mnie najładniejsze widokowo jest północno-zachodnie wybrzeże - górzyste, porośnięte lasami, na ogół z wysokimi klifowymi wybrzeżami i małymi plażami w zatoczkach. Ta wypoczynkowa miejscowość na południowo-zachodnim wybrzeżu Majorki, w pobliżu stolicy wyspy, Palmy, słynie z licznych, świetnych dyskotek i nocnych klubów. Czyste plaże w przepięknych zatoczkach. Plaża: Wybór miejsc jest ogromny – plaże morskie i oceaniczne, lądowe i na wyspach, piaszczyste i kamieniste. Piękne plaże w samym miasteczku i w okolicy. Piękne zabytkowe centrum miasta, wspaniałe piaszczyste plaże, wspaniałe jedzenie, ciepła pogoda, mnóstwo kultury i tyle klubów nocnych, ile tylko zechcesz.