Finał brzeskich „czwartków lekkoatletycznych”

W dniu 12.05.2018r. odbył się miejski finał „czwartków lekkoatletycznych”, w którym rywalizowali chłopcy i dziewczęta klas czwartych, piątych oraz szóstych. Każdy zawodnik mógł startować w wybranych przez siebie konkurencjach lekkoatletycznych (w jednej biegowej i jednej technicznej). Udział w największej ogólnopolskiej masowej imprezie dla dzieci i młodzieży ma na celu zaktywizowanie najmłodszych Polaków do uprawiania sportu. Młodzi biegacze pokonywali określony dystans 60m, 300m, 600m lub 1000m. Przyszli sportowcy mogli sprawdzić swoje możliwości w skoku w dal albo w rzucie piłeczką palantową.

Naszą szkołę w tym dniu reprezentowali :

1. Karolina Kasprzak    I miejsce w biegu na 60m oraz I miejsce w skoku w dal
  2. Bartosz Burny           III miejsce w biegu na 60m
  3. Bartosz Zacharewicz I miejsce w biegu na 60m oraz    I miejsce w skoku w dal
  4. Martyna Polak I miejsce w biegu na 60m oraz   III miejsce w rzucie piłeczką palantową
  5. Dawid Kałandyk       III miejsce w rzucie piłeczką palantową

W zmaganiach sportowych uczestniczyli również Hania Muca, Mikołaj Bezruczka, Kinga Owsiak, Zosia Bezruczka, Zuzanna Wasylik, Paweł Bezruczka oraz Jakub Galant.

Wszystkim zawodnikom gratuluję wyników i zapraszam na kolejną jesienną edycję w nowym roku szkolnym.

Izabela Jasiak