PSP nr 8 w Brzegu

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w I półroczu roku szkolnym 20011/2012

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

23.10.11

Festiwal Pieśni Patriotycznej „ Tobie Polsko”

Magdalena Lewoniec

II B

wojewódzki

laureat

mgr Katarzyna Głuska

2.

05.11.11

IV Konkurs „Aktywni uczniowie” ogłoszony przez Uniwersyteckie Towarzystwo Naukowe

Karolina Chruszczewska

III B

ponadregionalny

(międzywojewódzki)

II

mgr Barbara Pyrek

3.

25.11.11

Konkurs Recytatorski „Fides et patria”

Aleksandra Skowronek

Natalia Oliwa

Magdalena Lewoniec

Majka Zawadzak

IV a

IV b

II B

III B

wojewódzki

III

III

I

III

mgr Aneta Strzecha – Ochocińska

mgr Katarzyna Wolak

mgr Monika Słupska

4.

29.11.11

Olimpiada „Promocja Zdrowego Stylu Życia”

Michał Wietrzyński

Magdalena Lewoniec

II B

II B

rejonowy

IV

V

mgr Barbara Pyrek

5.

29.11.11

Konkurs o Starożytnej Grecji

Wojciech Selak

Magdalena Lewoniec

Dominik Iwanicki

II B

II B

I A

okręgowy

IV

mgr Kordian Zamojski

6.

01.12.11

Konkurs „Przyroda Ziemi Brzeskie”

Witold Jęcz

Michał Mentel

Maciej Baran

III B

I B

I B

miejski

I

II

III

mgr Barbara Pyrek

7.

05.12.11

I Ty Możesz Zostać Omnibusem

Wojciech Selak

Maksymilian Jaroń

II B

II B

miejski

III

mgr Kordian Zamojski

8.

07.12.11

XXII Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej i Kresowej im. Mariana Hemara

Aleksandra Skowronek

Natalia Oliwa

Weronika Kiesińska

Zuzanna Bystrońska

Magdalena Lewoniec

Majka Zawadzak

Julia Bydłowska

Sebastian Nawrocki

IV a

IV b

V a

V a

II B

III B

II b

III b

miejski

I

I

II

wyróżnienie

III

III

II

III

mgr Aneta Strzecha – Ochocińska

mgr Katarzyna Wolak

mgr Monika Słupska

mgr Anna Pączek

mgr Ewa Szara

9.

04.01.12

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych

Laura Resiak

VI b

miejsko - gminny

I

mgr Agnieszka Suflita

10.

09.01.12

Wojewódzki Konkurs Techniczny

Adriana Bochen

VI b

miejski

IV

mgr Paweł Mruklik

11.

10.01.12

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny Szkół Podstawowych

Wojciech Ochyra

VI b

miejski

IV

mgr Monika Słupska

12.

11.01.12

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny Szkół Gimnazjalnych

Magdalena Lewoniec

II B

miejski

 

mgr Monika Słupska

13.

12.01.12

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych

Patryk Smoliński

Maksymilian Przystajko

Mikołaj Cyprych

VI b

VI b

VI b

miejski

I

IV

V

mgr Ala Łukasik

14.

13.01.12

V Wojewódzki Konkurs Historyczny

Andrzej Chojnowski

VI b

miejski

I

mgr Kordian Zamojski

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w II półroczu roku szkolnym 20011/2012

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

30.01.12

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy dla szkół podstawowych

Wojciech Ochyra

Patryk Smoliński

Mikołaj Cyprych

Maksymilian Przystajko

Jan Bereza

6b

6b

6b

6b

6b

miejsko - gminny

II

III

IV

IV

IV

mgr Barbara Pyrek

2.

03.02.12

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Damian Jazienicki

Adam Bożek

Jan Mazurkiewicz

I B

III B

II B

miejsko - gminny

V

VI

VII

mgr Barbara Pyrek

3.

06.02.12

Wojewódzki Konkurs Techniczny

Michał Wietrzyński

II B

miejsko - gminny

II

mgr Paweł Mruklik

4.

13.02.12

XVIII Wojewódzki Konkurs Historyczny

Wojciech Selak

II B

miejski

II

III

mgr Kordian Zamojski

5.

16.02.12

XII Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Witold Jęcz

Wojciech Selak

Klara Rychtowska

Michał Wietrzyński

III B

II B

III B

II B

miejsko - gminny

III

V

VI

VII

mgr Barbara Pyrek

6.

17.02.12

Konkurs Recytatorski „Interpretacje dziecięce”

Kat. klas IV - VI

Zuzanna Brzezińska

Weronika Kiesińska

V a

V a

miejski

II

wyróżnienie

mgr Monika Słupska

7.

17.02.12

Konkurs Recytatorski „Interpretacje dziecięce”

Kat. klas I- III

Julia Bydłowska

Oskar Przybyła

Jędrzej Mazurkiewicz

II b

I a

III b

miejski

I

III

III

mgr Anna Pączek

mgr Katarzyna Kęśminowicz

mgr Ewa Szara

9.

21.02.12

Konkurs wiedzy o unii europejskiej

Katarzyna Kucharska

Marta Bujak

Michał Mentel

II B

II B

I B

miejski

I

II

III

mgr Katarzyna Wolak

8.

16.03.12

Finał Wojewódzki Konkursu Biologicznego

Witold Jęcz

III B

wojewódzki

finalista

mgr Barbara Pyrek

10.

21.03.12

You can sing –Międzyszkolny festiwal piosenki angielskiej

Emilia Krypel

Magdalena Lewoniec

V a

II B

międzyszkolny

I

II

mgr Katarzyna Głuska

11.

26.03.12

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Magdalena Lewoniec (wywiedzione ze słowa)

Maja Zawadzak

Michał Wietrzyński (konkurs recytatorski)

II B

III B

II B

eliminacje powiatowe

II

I

II

mgr Monika Słupska

12.

28.03.12

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Wojciech Selak

II B

wojewódzki

finalista

mgr Kordian Zamojski

13.

30.03.12

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas III

Emilia Szymańska

Michał Łazarczyk

Jędrzej Mazurkiewicz

III b

III b

III b

miejski

I

II

III

mgr Ewa Szara

14.

02.04.12

Ogólnopolski Turniej Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych

Zuzanna Brzezińska

V a

miejski

I

mgr Paweł Mruklik

15.

02.04.12

Ogólnopolski Turniej Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych - drużynowo

Zuzanna Brzezińska

Martyna Pikor

Weronika Kiesińska

V a

Va

Va

miejski

I

mgr Paweł Mruklik

16.

16.04.11

III Konkurs „Aktywni Uczniowie” – „Przyroda w zabawce”

Kinga Derlatka

Karolina Chruszczewska

III B

III B

ponadregionalny

(międzywojewódzki)

 

mgr Barbara Pyrek

16.

18.04.12

„Przystań na Odrze – przyszłość i marzenia”

Andrzej Baum

Karolina Chruszczewska

III B

III B

międzyszkolny - miejski

I

mgr Barbara Pyrek

17.

18.04.12

„Literatura Niemiecka w Małej Formie Teatralnej” – szkoły gimnazjalne

Reprezentacja Szkoły

 

miejski

III

mgr Joanna Gala - Wójcik

18.

20 – 21 04.12

XIII Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu”

Magdalena Lewoniec (kat. soliści)

Magdalena Lewoniec

Maja Zawadzak

(kat. duety)

II B

II B

III B

wojewódzki

I

II

mgr Katarzyna Głuska

19.

21.04.12

Ogólnopolski Turniej Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych - drużynowo

Zuzanna Brzezińska

Martyna Pikor

Weronika Kiesińska

V a

Va

Va

powiatowy

III

mgr Paweł Mruklik

20.

11.05.12

XII Konkurs Historyczny Wiedzy o Lwowie i Kresach Wschodnich

Michał Mentel

Kornela Zając

Marcel Bebel

I B

I B

I B

powiatowy

I

V

VI

mgr Katarzyna Wolak

21.

11.05.12

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

o Samorządzie Terytorialnym

Magdalena Lewoniec

II B

wojewódzki

II w woj.

laureatka

mgr Katarzyna Wolak

22.

15.05.12

Konkurs Historyczny dla szkół gimnazjalnych

Adam Bożek

Wojciech Selak

Maksymilian Jaroń

Robert Bielecki

III B

II B

II B

I A

powiatowy

I

III

drużynowo

I m.

mgr Kordian Zamojski

23.

15.05.12

XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej - Grodków

Kółko Teatralne „Kwadrat” PG 4

Teatr Jednego Aktora

Maja Zawadzak

Magdalena Lweoniec

II B

III B

III B

II B

powiatowy

I

I

II

mgr Monika Słupska

24.

16.05.12

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

Michał Łazarczyk

Emilia Cyprych

III b

III b

miejski

IV

V

mgr Ewa Szara

25.

17.05.12

XXI Spotkania Teatrów Szkolnych „Klakier”

Kółko Teatralne

„Apoco?” PSP 8

Aleksandra Wójcik

Natalia Oliwa

IV a

IV b

V a

VI b

V a

IV b

powiatowy

I

Złoty Klakier

nagroda za rolę garbatej

nagroda za rolę narratora

mgr Monika Słupska

(nagroda za reżyserię spektaklu „Casting na żonę”)

26.

17.05.12

XXI Spotkania Teatrów Szkolnych „Klakier”

Kółko Teatralne kl. I -III

Jakub Kozłowski

Justyna Lech

   

III

Brązowy

Klakier

nagroda za rolę wróbla

nagroda za rolę osiołka

mgr Zbigniew Marciniak

mgr Delfina Tobiasz

(nagroda za reżyserię spektaklu „Bajka o smutnym osiołku”)

27.

17.05.12

XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej - Grodków

Magdalena Lewoniec

Amanda Herman

Majka Zawadzak

Emilia Krypel

II B

II B

III B

5 a

powiatowy

I

II

II

wyróżnienie

mgr Katarzyna Głuska

28.

18.05.12

VII Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu dla szkół podstawowych

Zuzanna Brzezińska

Weronika Kiesińska

V a

V a

rejonowy

(powiatowy)

I zakwalifikowana do województwa

III

mgr Krystyna Wierzbicka

29.

18.05.12

VII Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu dla szkół gimnazjalnych

Michał Wietrzyński

II B

rejonowy

(powiatowy)

I

zakwalifikowany do województwa

mgr Barbara Pyrek

30.

05.06.12

VII Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu dla szkół gimnazjalnych

Michał Wietrzyński

II B

okręgowy

(wojewódzki)

finalista

mgr Barbara Pyrek

31.

18.06.12

Konkurs na eksperyment przyrodniczy w ramach projektu „Zaczarowany świat”

Grupa projektowa

2 b

wojewódzki

wyróżnienie

mgr Anna Pączek

32.

26.06.12

Konkurs ekologiczny w ramach projekty „Aktywny w szkole – aktywny w życiu”

kat. I – III PSP – rysunek

kat. IV – VI PSP – wiersz

           - opowiadanie

kat. I – III PG – wiersz

             - opowiadanie

Nicola Rabanda

Alicja Jabłońska

Karol Szczurkowski

Natalia Oliwa

Magdalena Lewoniec

Michał Wietrzyński

Maksymilian Jaroń

3 b

3b

4 b

4 b

II B

II B

II B

szkolny

I

II

I

I

I

I

I

mgr Katarzyna Wolak

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w I pierwszym półroczu roku szkolnym 2011/2012.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

05.10.11

XVIII Memoriał im. Anny Lityńskiej

Bieg na dystansie 2000 m

w kat. szkól gimnazjalnych

Maciej Wojciechowski

I B

miejski

II

mgr Ryszard Milewski

2.

29.10.11

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Halowa Piłka Nożna Chłopców Szkół Gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

 

miejski

IV

mgr Paweł Pietraszek

3.

11.11.11

Brzeski Bieg Niepodległości

Maciej Wojciechowski

I B

miejski

udział

mgr Paweł Pietraszek

4.

22.11.11

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Halowa Piłka Nożna Chłopców Szkół Podstawowych

Reprezentacja szkoły

 

miejski

IV

mgr Joanna Stępień

5.

03.12.11

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

„Dwa Ognie” Chłopców Szkół Podstawowych

Reprezentacja szkoły

 

miejski

III

mgr Joanna Stępień

6.

03.12.11

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

„Dwa Ognie” Dziewcząt Szkół Podstawowych

Reprezentacja szkoły

 

miejski

V

mgr Joanna Gazda

7.

10.12.11

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mini- Piłka Ręczna Dziewcząt Szkół Podstawowych

Reprezentacja Szkoły

IV -VI

miejski

IV

mgr Joanna Gazda

8.

14.12.11

Sportowcy Odrzucają Narkotyki

Zawody Koszykówki Dziewcząt i Chłopców Klas I Szkół Gimnazjalnych

Reprezentacja Szkoły

I PG

miejski

I

mgr Joanna Gazda

mgr Paweł Pietraszek

9.

13.01.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Unihokej dziewcząt szkół gimnazjalnych

Reprezentacja Szkoły

 

miejski

II

mgr Joanna Gazda

10.

14.01.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mały olimpijczyk chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja Szkoły

 

miejski

II

mgr Joanna Stępień

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w II pierwszym półroczu roku szkolnym 2011/2012.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

03.02.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Unihokej chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I-III PG

miejski

III

mgr Paweł Pietraszek

2.

11.02.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Koszykówka chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I-III PG

miejski

IV

mgr Paweł Pietraszek

3.

14.02.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mini piłka koszykowa dziewcząt szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

IV-VI PSP

miejski

V

mgr Joanna Gazda

4.

16.02.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mini Koszykówka chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

VI b

miejski

IV

mgr Joanna Stępień

5.

18.02.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Siatkówka chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I-III PG

miejski

IV

mgr Paweł Pietraszek

6.

03.03.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Siatkówka dziewcząt szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

II-III PG

miejski

III

mgr Joanna Gazda

7.

09.03.12

Mistrzostwa Brzegu w szachach drużynowych szkół podstawowych i gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

VI b

II-III PG

powiatowy

III

III

mgr Izabela Jasiak

8.

10.03.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mini Siatkówka chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

VI b

miejski

V

mgr Joanna Stępień

9.

24.03.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Piłka nożna chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

VI b

miejski

V

mgr Joanna Stępień

10.

30.03.12

„Gry i Zabawy” klas III szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

III b

miejski

II

mgr Zbigniew Maciniak

11.

12.04.12

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

IV-VI

powiatowy

VI

IV

mgr Joanna Gazda

mgr Joanna Stępień

12.

20.04.12

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Piłka nożna chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I-II PG

miejski

IV

mgr Paweł Pietraszek

13.

23.04.12

Mini Piłka Ręczna kl. V SONIA

Reprezentacja szkoły

V a

 

IV

mgr Joanna Gazda

14.

25.04.12

Mistrzostwa Brzegu Szkół Podstawowych w Pływaniu

klas II - III

Reprezentacja szkoły

II-III PSP

miejski

V

mgr Zbigniew Marciniak

15.

18.05.12

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarka

Reprezentacja szkoły

III b

miejski

VI

mgr Joanna Stępień

Opracowała: A. Wietrzyńska