PSP nr 8 w Brzegu

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w I półroczu roku szkolnym 20012/2013

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

21.09.12

„Nakręć się na fundusze”

Michał Wietrzyński

Maksymilian Jaroń

Jan Mazurkiewicz

Agnieszka Lechwar

Katarzyna Kucharska

Magdalena Lewoniec

III B

III B

wojewódzki

udział

udział

mgr Katarzyna Wolak

2.

06.10.12

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy dzieci szkół podstawowych

Aleksandra Skowronek

V a

wojewódzki

III

mgr Katarzyna Wolak

3.

26.10.12

Zamkowy Turniej Poetycki w ramach XXIII Międzynarodowego Najazdu Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu

Magdalena Lewoniec

Kaja Mizera

Monika Barabasz

III B

 

wyróżnienie

mgr Joanna Gala Wójcik

4.

07.11.12

Konkurs Pieśni Patriotycznej

Magdalena Lewoniec

III B

międzygimnazjalny

I

------------

5.

10.11.12

Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko”

Magdalena Lewoniec

III B

wojewódzki

II

-------------

6.

10.11.12

Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy „Świat wokół nas”

Katarzyna Jasiczek

Damian Jazienicki

Magdalena Lewoniec

I A

II B

III B

wojewódzki

III

drużynowo

mgr Barbara Pyrek

7.

16.11.12

V Powiatowy Przegląd Teatrów Anglojęzycznych

Kaja Mizera

Magdalena Lewoniec

Agnieszka Lechwar

Marta Bujak

Ewelina Regner

Katarzyna Kucharska

Michał Wietrzyński

Jan Mazurkiewicz

III B

powiatowy

III

mgr Barbara Iwasieczko

8.

23.11.12

Konkurs Poezji Patriotyczno – Religijnej „Fides et Patria”

Natalia Oliwa

Aleksandra Skowronek Jan Mazurkiewicz

Michał Wietrzyński

5 b

5 a

II B

III B

wojewódzki

II

wyróżnienie

III

III

mgr Katarzyna Wolak

mgr Marta Zając

9.

23.11.12

Konkurs Poezji Patriotyczno – Religijnej „Fides et Patria”

Bartosz Lukas

Amelia Maksymiak

3b

2b

wojewódzki

I

wyróżnienie

mgr Anna Pączek

10.

28.11.12

XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Michał Wietrzyński

Magdalena Lewoniec

III B

III B

rejonowy (powiatowy)

I – do finału woj.

IV

mgr Barbara Pyrek

11.

12.12.12

Konkurs Poezji Lwowskiej i Kresowej

Julia Bydłowska

Bartosz Lukas

Aleksandra Skowronek

Marta Panek

Emanuela Sewioło

Magdalena Lewoniec

Joanna Listowska

3b

3b

5a

6a

III B

III B

III B

wojewódzki

II

wyróżnienie

II

wyróżnienie

wyróżnienie

I

II

mgr Anna Pączek

mgr Katarzyna Wolak

mgr Marta Zając

12.

18.12.12

Losy żołnierza i oręża polskiego

Wojciech Selak

III B

regionalny

zakwalifikowany do województwa

mgr Kordian Zamojski

13.

11.01.13

Konkurs „Ojczyzna Polszczyzna”

Magdalena Lewoniec

Piotr Brzeziński

Aleksandra Adamczyk

Michał Mentel

Marcel Bebel

Wojciech Selak

Michał Wietrzyński

Jan Mazurkiewicz

III B

II B

II B

II B

II B

III B

III B

III B

wojewódzki

II

wyróżnienie


udział

mgr Katarzyna Wolak

mgr Marta Zając

14.

11.0.13

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla szkół podstawowych

Martyna Pikor

Aleksandra Wójcik

Weronika Kiesińska

VI a

VI a

VI a

miejsko- gminny

I

III

IV

mgr Kordian Zamojski

15.

18.01.13

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla szkół gimnazjalnych

Wojciech Selak

III B

miejsko- gminny

I

mgr Kordian Zamojski

16.

17.

21.01.13

24.01.13

Wojewódzki Konkurs Techniczny

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Wiktoria Rabanda

Weronika Kiesińska

Zuzanna Brzezińska

Weronika Kiesińska

6 a

6 a

6 a

6 a

miejsko- gminny

miejsko- gminny

I

III

V

VII

mgr Ala Łukasik

mgr Ala Łukasik

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w II półroczu roku szkolnym 20012/2013

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

11.02.13

Wojewódzki Konkurs Techniczny

Michał Wietrzyński

III B

gminny

II

mgr Paweł Mruklik

2.

13.02.13

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Damian Jazienicki

Michał Wietrzyński

II B

III B

miejski

III

IV

mgr Barbara Pyrek

3.

14.02.13

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Wojciech Selak

III B

miejski

II

mgr Edyta Tyczko

4.

15.02.13

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Wojciech Selak

Magdalena Lewoniec

III B

miejsko- gminny

II

IV

mgr Barbara Pyrek

5.

20.02.13

58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Aleksandra Skowronek

Aleksandra Wójcik

Natalia Oliwa

5 a

6 a

5 b

miejsko- gminny

II

III

wyróżnienie

mgr Katarzyna Wolak

mgr Marta Zając

6.

20.02.13

58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Interpretacje dziecięce”

Julia Bydłowska

Bartosz Lukas

3 b

3 b

miejsko- gminny

I

II

mgr Anna Pączek

7.

27.02.13

Konkurs międzyszkolny „Mistrz Sudoku”

dla szkół podstawowych

Wiktoria Rabanda

Drużyna PSP 8

6a

międzyszkolny

I

I

-----------

8.

08.03.13

Wojewódzki Konkurs Historyczny PG

Michał Mentel

Wojciech Selak

II B

III B

wojewódzki

finalista

udział

mgr Kordian Zamojski

9.

18.03.13

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Patryk Smoliński

I B

wojewódzki

 

mgr Marek Miarczyński

10.

20.03.13

Wojewódzki Konkurs Historyczny

„Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1887 - 1922”

Wojciech Selak

III B

wojewódzki

finalista

mgr Kordian Zamojski

11.

22.03.13

Wojewódzki Konkurs Historyczny PSP

Martyna Pikor

6 a

wojewódzki

finalistka

mgr Kordian Zamojski

11.

22.03.13

XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Michał Wietrzyński

III B

okręgowy

II miejsce w województwie

laureat

mgr Barbara Pyrek

12.

25.03.13

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 3 SP „Mistrz ortografii”pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu

Julia Bydłowska

3 b

miejski

I

mgr Anna Pączek

13.

26.03.13

Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

Klasa 3 b

3 b

miejski

wyróżnienie

mgr Anna Pączek

14.

08.04.13

Ogólnopolski Turniej Ruchu Drogowego

Drużyna

Maciej Wojciechowski

Marcel Bebel

Mikołaj Bebel

Drużyna

Aleksandra Wójcik

Martyna Pikor

Weronika Kiesińska

II B

6a

miejski

II

IV

mgr Paweł Mruklik

mgr Ala Łukasik

15.

09.04.13

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Magdalena Lewoniec

Jan Mazurkiewicz

Emanuela Sewioło

III B

III B

III B

miejsko- gminny

I

wyróżnienie

wyróżnienie

mgr Marta Zając

 

11.04.13

Konkurs Historyczny „Od morza do morza – Polska w czasach Jagiellonów”

Drużyna

Wojciech Selak

Robert Bielecki

Michał Mentel

Aleksandra Adamczyk

III B

II A

II B

II B

powiatowy

I

I

II

III

V

mgr Kordian Zamojski

16.

18.04.13

Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

Martyna Pikor

6a

wojewódzki

udział w małym finale

mgr Marta Zając

17.

05.13

Szkolny Fstiwal Teatrzyków Klasowych „Stefek”

Klasa 3b za spektakl

„W krainie barw”

Kinga Skóbel za najlepszą rolę żeńską

3 b

szkolny

Grand Prix

wyróżnienie

mgr Anna Pączek

18.

07.05.13

II Brzeski Ogólnoszkolny Konkurs

„Mam Talent – jestem wolny od nałogów”

Sebastian Nawrocki

Krzysztof Kołodziejczyk

Julia Bydłowska

Kinga Derlatka

4 b

II B

3b

3b

miejski

Grand Prix

I

II

mgr Kqtarzyna Głuska

19.

10.05.13

XII Wojewódzki Konkurs „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym”

Magdalena Lewoniec

III B

wojewódzki

wyróżnienie

finalistka

mgr Katarzyna Wolak

20.

10.05.13

XIV Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu”

Zespół „Ósemki”

Zespół „Fraza”

Zespół „Mała Fraza”

Emilia Krypel

Krzysztof Kołodziejczyk

I –III PSP

I – III PG

IV-VI

6 a

II B

wojewódzki

I

II

wyróżnienie wyróżnienie

udział

mgr Katarzyna Głuska

21.

13.05.13 – 16.05.13

XIX Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Szkół Grodków 2013

Oliwia Kolk

w kat. plastyka

Zespół „Wesołe Ósemki w kat. taniec szkoły podstawowe

Zespół „The Best” w kat. taniec szkoły podstawowe

PG nr4 w kat. teatr

za spektakl

„Pan Jowialski”

Magdalena Lewoniec

Teatr Jednego Aktora

4 a

III B

III B

powiatowy

wyróżnienie

II

III

I

I

mgr Izabela Jasiak

mgr Marta Zając

22.

15.05.13

Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo - Wschodnich

Marcel Bebel

Michał Mentel

II B

II B

miejsko   - gminny

I

II

mgr Katarzyna Wolak

23.

15.05.13

VIII Okręgowa Olimpiada „Wiedzy o Czerwonym Krzyżu”

Michał Wietrzyński

III B

rejonowy

I

mgr Barbara Pyrek

24.

16.05.13

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

Daniel Soroka

3 a

miejski

I

mgr Iwona Pasternak

25.

16.05.13

XXII Przegląd Teatrów Szkolnych PSP

KLAKIER

Koło Teatralne

„Apoco?” za spektakl „Kopciuszek”

Julia Tumanowicz za rolę Kopciuszka

Koło Teatralne

„Apoco?” za spektakl „Następny proszę”

Klasa 3 „b” za spektakl

„W krainie barw”

Tomasz Lipianin za rolę UFO

Klasa 2 „b” za spektakl „Jak strach na wróble szukał posady”

Wiktoria Majecka

6 a

6 a

3 b

3 b

2 b

2 b

miejski

I Złoty Klakier

wyróżnienie

I Złoty Klakier

I Złoty Klakier

wyróżnienie

II Srebrny Klakier

wyróżnienie

mgr Marta Zając


mgr Anna Pączek

mgr Barbara Bąkowska

26.

17.05.13

Przegląd Teatrów Szkolnych PG

KLAKIER

Koło teatralne „Kwadrat” za spektakl „Moralność Pani Dulskiej”

Magdalena Lewoniec

Jan Mazurkiewicz

Michał Wietrzyński

Marta Bujak

Emanuela Sewioło

Ewelina Regner

Agnieszka Lechwar

Katarzyna Kucharska

III B

miejski

I Złoty Klakier

           


wyróżnienie

mgr Monika Słupska

mgr Marta Zając

 

24.05.13

„Przyroda Ziemi Brzeskiej”

Konkurs LOP

Justyna Lech

Aleksandra Skowronek

Aleksandra Wójcik

Maciej Baran

Weronika Klesyk

Michał Mentel

4 a

5 a

6 a

II B

I B

II B

miejski

IV

V

VII

II

III

IV

mgr Krystyna Wierzbicka

mgr Barbara Pyrek

 

05.06.13

VIII Okręgowa Olimpiada „Wiedzy o Czerwonym Krzyżu”

Opole 2013

Michał Wietrzyński

III B

okręgowy

II w województwie laureat

mgr Barbara Pyrek

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w I pierwszym półroczu roku szkolnym 2012/2013.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

02.10.12

Indywidualne biegi przełajowe

Bartosz Resiak

Maciej Wojciechowski

Maksymilian Jaroń

Dawid Moroziński

5 b

II B

III B

III B

powiatowy

V

I

II

V

mgr Joanna Gazda

mgr Joanna Stępień

2.

27.10.12

Unihokej dziewcząt szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I – III

miejski

II

mgr Joanna Gazda

3.

10.11.12

Unihokej chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

II - III

miejski

I

mgr Joanna Stępień

4.

10.11.12

Halowa piłka nożna chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

V - VI

miejski

V

mgr Paweł Pietraszek

5.

17.11.12

Halowa piłka nożna chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

II - III

miejski

IV

mgr Joanna Stępień

6.

04.12.12

Gry i zabawy

„Mały Olimpijczyk” chłopców i dziewcząt

Reprezentacja klas IV dziewcząt i chłopców

4a,b

miejski

II dz.

II chł.

mgr Paweł Pietraszek

7.

08.12.12

Dwa ognie chłopców

Reprezentacja chłopców

4b

miejski

II

mgr Paweł Pietraszek

8.

08.12.12

Mini piłka ręczna dziewcząt

Reprezentacja szkoły

5,6

miejski

IV

mgr Joanna Gazda

9.

08.12.12

Unichokej chłopców - gimnazjum

Reprezentacja szkoły

II - III

powiatowy

II – awans do półfinału

mgr Joanna Stępień

10.

15.12.12

Dwa ognie dziewcząt

Reprezentacja szkoły

IV a, b

miejski

II

mgr Joanna Gazda

11.

05.01.13

Mini piłka koszowa dziewcząt szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

V - VI

miejski

III

mgr Joanna Gazda

12.

05.01.13

Piłka ręczna dziewcząt szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I - III

miejski

IV

mgr Joanna Gazda

13.

26.01.13

Piłka koszykowa szkół gimnazjalnych – chłopcy

Reprezentacja szkoły

II - III

miejski

III

mgr Joanna Stępień

14.

26.01.13

Piłka koszykowa szkół gimnazjalnych – dziewczęta

Reprezentacja szkoły

I - III

miejski

IV

mgr Joanna Gazda

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w II pierwszym półroczu roku szkolnym 2012/2013.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

02.03.13

Piłka siatkowa chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

II - III

miejski

III

mgr Joanna Stępień

2.

09.03.13

Piłka siatkowa dziewcząt szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I – III

miejski

IV

mgr Joanna Gazda

3.

12.03.13

Unihokej chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

II - III

wojewódzki

IV

mgr Joanna Stępień

4.

14.03.13

Mini piłka siatkowa dziewcząt szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

IV- VI

miejski

II

mgr Joanna Gazda

5.

16.04.13

Piłka nożna dziewcząt szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

I - III

miejski

IV

mgr Joanna Gazda

6.

17.04.13

Piłka nożna chłopców szkół gimnazjalnych

Reprezentacja szkoły

II - III

miejski

IV

mgr Joanna Stępień

7.

11.05.13

Czwórbój LA dziewcząt szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

V - VI

miejski

III

mgr Joanna Gazda

8.

11.05.13

Trójbój LA dziewcząt szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

IV- V

miejski

III

mgr Paweł Pietraszek

9.

11.05.13

Trójbój LA chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

IV- V

miejski

II

mgr Izabela Jasiak

10.

16.05.13

Czwartki Lekkoatletyczne

Bieg na 300m klas IV

Mateusz Tysier

Kacper Wietrzyński

4 b

4 b

miejski

I

II

mgr Jonna Gazda

11.

18.05.13

Indywidualna LA dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych

Anna Międzybrodzka

pchnięcie kulą

Jan Mazurkiewicz

skok w dal

Maciej Wojciechowski

bieg na 600m

6 a

III B

II B

powiatowe

I

III

I

mgr Joanna Gazda

mgr Joanna Stępień

Opracowała: Agnieszka Wietrzyńska