PSP nr 8 w Brzegu

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w I półroczu roku szkolnym 20013/2014

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

07.10.13

XXIX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy dzieci szkół podstawowych

Aleksandra Skowronek

6 a

wojewódzki

III

mgr Katarzyna Wolak

2.

27.10.13

Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” - Olszanka

Emilia Krypel

Krzysztof Koładziejczyk

I A

III B

wojewódzki

II

III

mgr Katarzyna Głuska

3.

16.11.13

Konkurs wiedzy osób niepełnosprawnych „Wielcy Polacy” – Lewin Brzeski

Katarzyna Jasiczek

Marcel Bebel

Aleksandra Adamczyk

II A

III B

III B

rejonowy

IV

mgr Kordian Zamojski

4.

22.11.13

Konkurs Poezji Patriotyczno – Religijnej „Fides et Patria”

Alicja Wiącek

Julia Machnik

Aleksandra Skowronek

Julia Bydłowska

Alicja Roczniak

Zuzanna Brzezińska

2 b

1 a

6 a

4 b

I B

I A

wojewódzki

(z nazwy)

III

wyróżnienie

I

wyróżnienie

III

wyróżnienie

mgr Anna Górecka

mgr Katarzyna Wolak

mgr Monika Słupska

5.

04.12.13

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Paulina Kielian

Katarzyna Jasiczek

II A

II A

rejonowy

III

IV

mgr Barbara Pyrek

6.

11.12.12

Konkurs Poezji Lwowskiej i Kresowej im. M. Hemara

Julia Bydłowska

Bartosz Lukas

Weronika Klesyk

Kornelia Sapieja

4 b

4 b

II B

II B

wojewódzki

wyróżnienie

III

II

wyróżnienie

mgr Monika Słupska

7.

16.12.13

Konkurs plastyczny nt. „Jak postępować ze zużytymi bateriami i zużytymi akumulatorami”

Nina Frąckowiak

II b

wojewódzki

wyróżnienie

mgr Anna Górecka

8.

13.01.14

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla szkół podstawowych

Aleksandra Skowronek

6 a

miejsko - gminny

zakw. do województwa

mgr Katarzyna Wolak

9.

.01.14

Wojewódzki Konkurs Historyczny dla szkół podstawowych

Łazarczyk Michał

Szymańska Emilia

5 b

5 b

miejsko - gminny

I

II

mgr Kordian Zamojski

10.

14.01.14

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych

Oliwa Natalia

Skrzypnik Natalia

Łazarczyk Michał

Bystroński Mateusz

Szymańska Emilia

6 b

6 b

5 b

6 a

5 b

miejsko - gminny

I

II

II

III

zakw. do województwa

mgr Barbara Iwasieczko

mgr Magdalena Kisio

11.

15.01.14

Konkurs „Ojczyzny – Polszczyzny” Mały Finał

Brzeziński Piotr

III B

wojewódzki

udział

mgr Katarzyna Wolak

12.

16.01.14

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla szkół

Resiak Laura

II B

 

wyróżnienie

mgr Agnieszka Suflita

Opracowała: A. Wietrzyńska

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w I pierwszym półroczu roku szkolnym 2013/2014.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

07.09.13

„Mały Olimpijczyk”

Jasiak Adam

Kowalik Kacper

Lukas Bartosz

Czaplejewicz Jan

Adamowski Dominik

Szczęsny Oliwier

Dabioch Jakub

Kaszub Adrian

Grzywa Adrian

4 a,b

miejski

II

mgr Izabela Jasiak

2.

17.10.13

Dwa ognie dziewcząt

Reprezentacja klas IV

4 a, b

miejski

II

mgr Izabela Jasiak

3.

19.10.13

Dwa ognie chłopców

Reprezentacja klas IV

4a,b

miejski

II dz.

II chł.

mgr Izabela Jasiak

4.

09.11.13

Zawody – halowa piłka nożna chłopców - gimnazjum

Reprezentacja chłopców

II B

III AB

miejski

II

mgr Mirosław Kołodziejczyk

5.

11.11.13

Bieg Niepodległości

Reprezentacja szkoły

 

miejski

 

mgr Izabela Jasiak

6.

14.11.13

Półfinał w unihokeja szkół gimnazjalnych

Bartosz Czaplejewicz

Sebastian Biela

Michał Mentel

Marcel Bebel

Mikołaj Bebel

Robert Bielecki

Maksymilian Przystajko

III A

III B

powiatowy

II

mgr Mirosław Kołodziejczyk

7.

16.11.13

Zawody – koszykówka   - chłopcy

Reprezentacja szkoły

 

miejski

III

mgr Joanna Gazda

8.

30.11.13

Mini piłka ręczna dziewcząt szkół podstawowych

Reprezentacja klas IV i VI

IV, VI

miejski

III

mgr Paweł Pietraszek

9.

30.11.13

Mini piłka ręczna chłopców szkół podstawowych

Reprezentacja szkoły

IV, V

miejski

IV

mgr Izabela Jasiak

10.

07.12.13

Piłka ręczna dziewcząt PG

Reprezentacja szkoły

I - III

miejski

IV

 

11.

07.12.13

Piłka ręczna chłopców PG

Reprezentacja szkoły

III

miejski

IV

mgr Paweł Pietraszek

Opracowała: A. Wietrzyńska

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w II półroczu roku szkolnym 20013/2014

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

05.02.14

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Maciej Bebel

Damian Jazienicki

III B

III B

miejsko - gminny

III

IV

mgr Barbara Pyrek

2.

12.02.14

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Damian Jazienicki

Piotr Brzeziński

III B

III B

miejsko - gminny

III

V

mgr Ala Łukasik

3.

13.02.14

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Piotr Brzeziński

Aleksandra Adamczyk

Maciej Bebel

Maciej Wojciechowski

III B

miejsko - gminny

IV

V

V

VI

mgr Barbara Pyrek

4.

17.02.14

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Łazarczyk Michał

Szymańska Emilia

5 b

5 b

wojewódzki

finaliści

mgr Kordian Zamojski

5.

10.03.14

Konkurs Recytatorski „Interpretacje dziecięce”

Kat. I -III

Julia Machnik

1 a

miejsko - gminny

I

mgr Anna Pączek

mgr Delfina Tobiasz

6.

20.03.14

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Maciej Bebel

III B

wojewódzki

finalista

mgr Barbara Pyrek

7.

07.04.14

Konkurs BRD

Karolina Boczek

Klaudia Chruszczewska

Szymon Radka

Kordian Sambórski

   6 b

miejsko - gminny

I m. drużynowo

mgr Ala Łukasik

8.

14.04.14

59 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Kat. Wywiedzione ze słowa

Hanna Skonecka

Zuzanna Brzezińska

I B

I A

miejsko - gminny

wyróżnienie

mgr Monika Słupska

9.

30.04.14

I Rejonowy Turniej Pierwszej Pomocy

Paulina Simon

Paulina Dąbrowska

Martyna Bieszczad

Weronika Kiesińska

Aleksandra Wojcik

II A

II A

II B

I B

I B

rejonowy

II

mgr Barbara Pyrek

10.

12.05.14

Festiwal Twórczości Artystycznej – Grodków 2014

Kółko teatralne „Kwadrat”

Kółko teatralne „Apoco”

 

miejsko - gminny

III

I

mgr Monika Słupska

11.

16.05.14

Konkurs LOP –

„Przyroda Ziemii Brzeskiej”

Hanna Mróz

6 a

rejonowy

IV

mgr Krystyna wierzbicka

12.

19.05.14

Międzyszkolny Przegląd Teatrów „Klakier 2014” – BCK

Reprezentacja Szkoły

1 a

3 b

2 a

miejsko - gminny

Złoty Klakier

I

Srebrny Klakier

II

Brązowy Klakier III

mgr Anna Pączek

mgr Delfina Tobiasz

mgr Barbara Bąkowska

mgr Aneta Barcewicz

mgr Zbigniew Marciniak

13.

19.05.14

20.05.14

Międzyszkolny Przegląd Teatrów „Klakier 2014” – BCK – PG, PSP

Kółko teatralne „Kwadrat” PG – „Sen o wakacjach”

Natalia Urbanowicz

Kółko teatralne „Apoco”

„Smog – Smok”

Natalia Ukleja

Jędrzej Mazurkiewicz

I B,

II B

I B

4b,

5b,

6b

5b

5b

miejsko - gminny

III

najlepsza aktorka

I

najlepsza aktorka

najlepszy aktor

nagroda za reżyserię


mgr Monika Słupska

14.

20.05.14

Turniej „Człowiek i jego Środowisko”

Michał Łazarczyk

Kacper Wietrzyński

5 b

5 b

rejonowy

II

IV

mgr Barbara Pyrek

15.

20.05.14

Olimpiada wiedzy o PCK

Hanna Mróz

6 a

rejonowy

IV

mgr Krystyna Wierzbicka

16.

27.05.14

„Konkurs wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii”

Piotr Brzeziński

III B

wojewódzki

udział

mgr Agnieszka Wietrzyńska

17.

11.06.14

Turniej „Człowiek i jego Środowisko”

Michał Łazarczyk

5 b

okręgowy

VI

mgr Barbara Pyrek

Opracowała: A. Wietrzyńska

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w II półroczu roku szkolnym 2013/2014.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

01.02.14

Piłka siatkowa dziewcząt PG

Reprezentacja szkoły

 

miejski

 

mgr Paweł Pietraszek

2.

01.02.14

Piłka siatkowa chłopców PG

Reprezentacja szkoły

 

miejski

 

mgr Joanna Gazda

3.

13.02.14

Mini piłka siatkowa dziewcząt PSP

Reprezentacja szkoły

 

miejski

 

mgr Paweł Pietraszek

4.

15.03.14

Piłka nożna chłopców PG

Reprezentacja szkoły

 

miejski

 

mgr Paweł Pietraszek

5.

05.04.14

Mini piłka nożna chłopców PSP

Reprezentacja szkoły

 

miejski

 

mgr Paweł Pietraszek

6.

24.05.14

Indywidualna LA   - PSP, PG

Skok wzwyż

Rzut piłeczką palantową

Bieg na 100 m

Bieg na 2000 m

Bieg na 1000 m

Pchnięcie kulą

Reprezentacja szkoły

Adam Jasiak

Karol Szczurkowski

Klaudia Chruszczewska

Dominika Soroka

Robert Bielecki

Maciej Wojciechowski

Piotr Brzeziński

4b

6b

6b

6b

III A

III B

III B

powiatowy

II

II

I

II

II

II

II

mgr Izabela Jasiak


mgr Joanna Gazda

7.

11.06.14

Mistrzostwa Brzegu w pływaniu dziewcząt drużynowo i indywidualnie

Reprezentacja szkoły

5 b

miejski

druż. IV, V, VI

mgr Paweł Pietraszek

8.

12.06.14

Mistrzostwa Brzegu w pływaniu chłopców drużynowo i indywidualnie

Reprezentacja szkoły

Kacper Wietrzyński

Bartosz Łyczkowski

5 b

miejski

druż. IV, V, VI

I, II, II

mgr Izabela Jasiak

9.

21-22.06.14

Finał ogólnopolski czwartków lekkoatletycznych

Karol Szczurkowski

Mateusz Bystroński

Adrian Grzywa

Adam Jasiak

Zuzanna Pietraszek

Sebastian Nawrocki

6b

6a

4a

4b

5b

5b

ogólnopolski

 

mgr Izabela Jasiak

Opracowała: Agnieszka Wietrzyńska