PSP nr 8 w Brzegu

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w I pierwszym półroczu roku szkolnym 2014/2015.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

01.10.14

Indywidualne biegi przełajowe

Zuzanna Pietraszek

Maksymilian Przystajko

Reprezentacja Szkoły

6b

IIIB

6b,5b

rejonowy

III

IV

III

mgr Paweł Pietraszek

2.

04.10.14

11.10.14

Czwartki Lekkoatletyczne

Adam Jasiak

Adrian Kaszub

Sebastian Nawrocki

Oskar Przybyła

5b

5b

6b

4a

miejski

I

I

I

III

mgr Izabela Jasiak

3.

06.11.14

Unihokej dziewcząt - gimnazjum

Reprezentacja Szkoły

I-III PG

półfinał wojewódzki

III

mgr Izabela Jasiak

4.

08.11.14

Dwa ognie dziewcząt

Reprezentacja Szkoły

4a

4b

miejski

II

mgr Izabela Jasiak

5.

15.11.14

Halowa piłka nożna – PSP chłopcy

Reprezentacja Szkoły

5b

6b

miejski

III

mgr Paweł Pietraszek

6.

15.11.14

Halowa piłka nożna – PSP dziewczęta

Reprezentacja Szkoły

5b, 6a, 6b

miejski

IV

mgr Izabela Jasiak

7.

22.11.14

Mini piłka ręczna

Reprezentacja Szkoły

5b

6b

miejski

III

mgr Paweł Pietraszek

8.

29.11.14

Dwa ognie chłopców

Reprezentacja Szkoły

4a

4b

miejski

II

mgr Izabela Jasiak

9.

13.12.14

Piłka siatkowa dziewcząt - gimnazjum

Reprezentacja Szkoły

I-III PG

miejski

III

mgr Joanna Gazda

10.

20.12.14

Piłka Koszykowa chłopców -gimnazjum

Reprezentacja Szkoły

I-III PG

miejski

IV

mgr Joanna Gazda

Opracowała: A. Wietrzyńska

Osiągnięcia szkoły i uczniów w olimpiadach sportowych i zawodach sportowych

w II pierwszym półroczu roku szkolnym 2014/2015.

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

07.02.15

Mini piłka siatkowa dziewcząt

Reprezentacja Szkoły

5 - 6

miejski

I

mgr Paweł Pietraszek

2.

14.02.15

Zawody „Mały Olimpijczyk”

Reprezentacja Szkoły

4a, 4b

miejski

IV

mgr Izabela Jasiak

3.

17.02.15

Mini piłka koszykowa chłopców

Reprezentacja Szkoły

5 - 6

miejski

III

mgr Paweł Pietraszek

4.

28.02.15

Mini piłka siatkowa chłopców

Reprezentacja Szkoły

5 - 6

miejski

IV

mgr Paweł Pietraszek

5.

03.03.15

Rzucanka siatkarska dziewcząt - SONIA

Reprezentacja Szkoły

4a, 4b

5b

miejski

II

mgr Izabela Jasiak

6.

04.03.15

Rzucanka siatkarska chłopców - SONIA

Reprezentacja Szkoły

4a, 4b

5b

miejski

II

mgr Izabela Jasiak,

mgr Joanna Gazda

7.

07.03.15

Mini piłka siatkowa dziewcząt

Reprezentacja Szkoły

5 - 6

powiatowy

I

mgr Paweł Pietraszek

8.

17.03.15

Mini piłka siatkowa dziewcząt

Reprezentacja Szkoły

5b

6b

półfinał wojewódzki

II

mgr Paweł Pietraszek

9.

23.03.15

Czwartki Lekkoatletyczne

Adam Jasiak - skok wzwyż

Adrian Kaszub- rzut p. palantową

bieg na 300m

Sebastian Nawrocki – bieg na 60m

skok w dal

5b

5b

6b

finał miejski

I

I

I

I

I

mgr Izabela Jasiak

10.

16.05.15

Czwórbój lekkoatletyczny

Reprezentacja Szkoły

Mateusz Tysier

Adrian Kaszub

Jakub Kowalski

Adam Jasiak

Sebastian Nawrocki

5 -6

powiatowe

V

mgr Joanna Gazda

11.

26.05.15

Pływanie o Puchar Burmistrza

Elżbieta Terpiłowska

Zuzanna Pietraszek

Adrian Kaszub

5b

6b

5b

miejskie

I

I

III

mgr Izabela Jasiak

12.

30.05.15

Indywidualna Lekkoatletyka

Zuzanna Pietraszek- skok w dal

Adam Jasiak- skok wzwyż

Maksymilian Przystajko – bieg na 1000m

6b

5b

III B

powiatowe

 

mgr Paweł Pietraszek

mgr Joanna Gazda

Opracowała: A. Wietrzyńska

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w I półroczu roku szkolnym 2014/2015

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

09.10.15

IV Zamkowy Turniej Poetycki

Weronika Klesyk

Monika Barci

III B

III B

wojewódzki

II

wyróżnienie

mgr Monika Słupska

2.

08.11.14

XIX Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko”

Damian Lis

Emilia Krypel

Zespół wokalny FRAZA

I B

II A

wojewódzki

II

III

II

mgr Katarzyna Głuska

3.

12.11.14

Konkurs Pieśni Patriotycznej

Opole

Zespół wokalny FRAZA

Damian Lis

Emilia Krypel

I B

II A

 

I

III

III

mgr Katarzyna Głuska

4.

14.11.14

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej i Religijnej „Fides et Patia”

Julia Machnik

Julia Bydłowska

Aleksandra Skowronek

Zuzanna Brzezińska

2a

5b

IA

II A

wojewódzki

III

III

I

wyróżnienie

mgr Anna Pączek,

mgr Delfina Tobiasz

mgr Monika Słupska

mgr Teresa Medyńska Aporowicz

5.

22.11.14

Wojewódzki Konkurs dla osób niepełnosprawnych – WTZ Lewin Brzeski

Katarzyna Jasiczek

Adriana Bochen

Marta Korjat

IIIA

IIIB

IIIB

wojewódzki

III

mgr Kordian Zamojski

mgr Barbara Pyrek

6.

05.12.14

Konkurs „I ty możesz zostać omnibusem”

Maksymilian Przystajko

Szymon Kozieja

Patryk Smoliński

IIIB

IIIB
IIIB

powiatowy

udział

mgr Agnieszka Wietrzyńska

mgr Kordian Zamojski

7.

10.12.14

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Paulina Kielian

Aleksandra Skowronek

IIIA

IA

rejonowy

I

IV

mgr Barbara Pyrek

8.

10.12.14

Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej

Julia Zacharewicz

Julia Bydłowska

Julia Czarnota

6b

5b

IIB

miejski

I

III

III

mgr Monika Słupska

9.

10.12.14

Konkurs ortograficzny „Ortomistrz”

Jakub Kowalski

IIB

miejski

III

mgr Monika Słupska

Opracowała: A. Wietrzyńska

 

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w II półroczu roku szkolnym 20014/2015

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

1.

07.01.15

Konkurs polonistyczny

Emilia Szymańska

6 b

miejski

II

mgr Monika Słupska

2.

05.02.15

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Laura Resiak

Zuzanna Brzezińska

Karolina Boczek

Krzysztof Piotrowski

 

miejsko - gminny

I

mgr Agnieszka Suflita

3.

06.02.15

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Szymon Kozieja

Adriana Bochen

III B

III B

miejsko - gminny

II

VI

mgr Barbara Pyrek

4.

09.02.15

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

Emilia Szymańska

6 b

wojewódzki

laureatka

mgr Monika Słupska

5.

10.02.15

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Patryk Smoliński

Maksymilian Przystajko

Zuzanna Brzezińska

Jan Bereza

Kamil Boczek

III B

III B

II A

III B

III B

miejsko - gminny

IV

V

V

V

VI

mgr Barbara Pyrek

6.

11.02.15

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Michał Łazarczyk

Emilia Szymańska

6 b

6 b

wojewódzki

laureat

laureatka

mgr Magdalena Kisio

7.

12.02.15

Konkurs Plastyczny

Mateusz Hałat

Konrad Niemiec

Jagoda Kulik

Kamila Załęska

I A

I A

4 b

4 b

gminny

III

wyróżnienie

wyróżnienie wyróżnienie

mgr Barbara Pyrek

mgr Żaneta Cieślak

8.

23.02.15

„Mały przewodnik po Brzegu”

Bartosz Lukas

Justyna Lech

Julia Bystrońska

5 b

6 a

5 b

miejski

III

mgr Żaneta Cieślak

9.

27.02.15

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Michał Łazarczyk

Emilia Szymańska

6 b

6 b

wojewódzki

laureat

finalistka

mgr Kordian Zamojski

10.

12.03.15

Konkurs recytatorski „Interpretacje dziecięce”

turniej recytatorski

turniej – „Wywiedzione ze słowa”

Oliwia Kopecka

Julia Zacharewicz

Julia Machnik

Julia Bydłowska

2 a

6 b

2 a

5 b

miejski

III

I

II

I

mgr Anna Pączek,

mgr Delfina Tobiasz

mgr Monika Słupska

11.

13.03.15

60 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

turniej recytatorski

turniej – „Wywiedzione ze słowa”

Zuzanna Brzezińska

Julia Czarnota

Aleksandra Skowronek

II A

II B

I A

miejski

I

III

I

mgr Monika Słupska

mgr Teresa Medyńska Aporowicz

12.

16.03.15

Szkolny konkurs na plakat promujący poprawną polszczyznę

Justyna Lech, Patrycja Wawrzyńczyk

6 a

szkolny

I

mgr Teresa Medyńska Aporowicz

13.

18.03.15

7 Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „You can sing”

Julia Czarnota

II B

międzyszkolny

I

mgr Aleksandra Rossa Wiśniewska

14.

19.03.15

Międzyszkolny Turniej Szachowy

Franciszek Selak

2 a

miejski

I

mgr Anna Pączek

mgr Delfina Tobiasz

15.

20.03.15

Olimpiada „Promocja zdrowego stylu Życia”

Paulina Kielian

III A

wojewódzki

III

mgr Barbara Pyrek

16.

23.03.15

Ogólnopolski konkurs „Matematyczny Orzeł”

Franciszek Selak

2 a

ogólnopolski

wyróżnienie

mgr Anna Pączek

mgr Delfina Tobiasz

17.

27.03.15

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas trzecich pod patronatem Burmistrza Brzegu

Aleksandra Dyminczuk

3 b

miejski

I

mgr Anna Górecka

18.

30.03.15

Wojewódzki Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Jakub Frontczak

Jakub Kozłowski

Aneta Wyrembak

Jagoda Pyzik

6 a

6 a

6 a

6 a

gminny

II drużynowo

mgr Ala Łukasik

19.

30.03.15

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Reprezentacja PG

 

międzyszkolny

udział

 

20.

13.04.15

Wojewódzki Konkurs Techniczny

Kacper Wietrzyński

Jagoda Pyzik

Jakub Frontczak

Jakub Kozłowski

Aneta Wyrembak

6 b

6 b

6 a

6 a

6 a

miejsko - gminny

I

III

IV

udział

udział

mgr Ala Łukasik

21.

17.04.15

III Wojewódzki Konkurs Zakochanej Piosenki Osób Niepełnosprawnych w Brzegu

Martyna Głuszak

III A

miejski

II

 

22.

27.04.15

Wojewódzki Konkurs Techniczny

Aleksandra Wójcik

II B

miejsko - gminny

II

mgr Paweł Mruklik

23.

28.04.15

XIII Miedzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej im. ks. Grzegorza Ostrowskiego

Elżbieta Tarpiłowska

5 b

międzyszkolny

I w kat. soliści

 

24.

29.04.15

II Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Paulina Simon

Martyna Bieszczad

Martyna Sopala

Bartłomiej Sobieraj

Kacper Górski

Aleksandra Skowronek

III A

III B

II A

I B

I B

I A

rejonowy

II drużynowo

mgr Barbara Pyrek

25.

04.15

Konkurs Historyczny w I LO

Szymon Kozieja

Weronika Klesyk

Julia Mendak

Paulina Kielian

III B

III B

III B

III A

powiatowy

I drużynowo

mgr Kordian Zamojski

26.

13.05.15

XVI Konkurs Wiedzy o Historii Kresów Wschodnich

Karolina Trubiewska

Marta Panek

II A

II A

międzyszkolny

II

III

mgr Kalina Łukaszów

27.

13.05.15

21 Przegląd Twórczości Artystycznej w Grodkowie

Zespół Kółka Teatralnego „Kwadrat”

Julia Bydłowska

Adrian Kaszub

Julia Bystrońska

Aleksandra Podgórska

Zuzanna Rosińska

Kacper Kowalik

Bartosz Lukas

Adam Jasiak

Kinga Skóbel

Kaja Derlatka

Zofia Torchała

Alicja Jabłońska

Kacper Wietrzyński

Julia Zacharewicz

Natalia Ukleja

Zofia Przystajko

Emilia Cyprych

5 b

6 b

powiatowy

I

mgr Monika Słupska

29.

14.05.15

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny pod patronatem Burmistrza Brzegu

Alicja Wiącek

3 b

miejski

II

mgr Anna Górecka

30.

14.05.15

Szkolny Festiwal Teatrzyków Klasowych „Stefek 2015”

klasa 1 a

klasa 1 c

klasa 3 a

klasa 2 b

w kat. najlepsza scenografia:

klasa 3b

klasa 2 a, 1 b

klasa 2 b

w kat. najlepszy aktor:

Julia Machnik

Dominik Jaroszuk

Wojciech Czajkowski

Karolina Micuła

w kat. najlepsza reżyseria:

Pani Barbara Bąkowska

Pani Beata Kosztowniak

Pani Aneta Barcewicz

Pan Zbigniew Marciniak

 

szkolny

Grand Prix

I

II

III

I

II

III

I

II

III

III

I

II

mgr Barbara Bąkowska

mgr Beata Kosztowniak

mgr Aneta Barcewicz

mgr Zbigniew Marciniak

mgr Iwona Pasternak

mgr Anna Pączek

mgr Delfina Tobiasz

mgr Katarzyna Kęśminowicz

mgr Dorota Wojciechowska

mgr Karolina Dubis

31.

21.05.15

Turniej „Człowiek i jego Środowisko”

Michał Łazarczyk

Kacper Wietrzyński

6 b

6 b

rejonowy

III

V

mgr Barbara Pyrek

32.

21.05.15

Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

Julia Mendak

Laura Resiak

Weronika Kiesińska

III B

III B

II B

rejonowy

IV

V

VI

mgr Barbara Pyrek

33.

08.06.15

Konkurs Przyrodniczy LOP

Justyna Lech

Weronika Klesyk

6 a

III B

miejski

II

II

mgr Żaneta Cieślak

mgr Barbara Pyrek

 

09.06.15

Turniej „Człowiek i jego środowisko”

Michał Łazarczyk

6 b

wojewódzki

I

mgr Barbara Pyrek

 

10.06.15

Międzyszkolny Turniej Szachowy

Michał Łazarczyk

6b

miejski

III

mgr Kordian Zamojski

Opracowała: A. Wietrzyńska