PSP nr 8 w Brzegu

Osiągnięcia szkoły i uczniów w konkursach przedmiotowych w II półroczu roku szkolnym 2015/2016

L.p.

Data

Nazwa konkursu,

turnieju

Imię i nazwisko uczniów biorących udział w konkursie, zawodach

Klasa

Szczebel konkursu

Zajęte miejsce

Nazwisko opiekuna

  1.

26.02.16

Konkurs recytatorski „Interpretacje dziecięce”

kl.4-6

Wiktoria Majecka

Alicja Wiącek

5 b

4 b

miejski

I

III

mgr Teresa Aporowicz

mgr Monika Słupska

2.

luty 2016

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Bartosz Lukas

Michał Łazarczyk

6b

IA

wojewódzki

finalista

finalista

mgr Kordian Zamojski

3.

marzec 2016

Wojewódzki Konkurs Historyczny

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Michał Łazarczyk

Piotr Rosiński

I A

II B

wojewódzki

finalista

finalista

mgr Kordian Zamojski

4.

10.03.16

61 OKR

Alicja Roczniak

Natalia Urbanowicz

Aleksandra Skowronek

III B

III B

II A

miejski

I

III

wyróżnienie

mgr Monika Słupska

mgr Katarzyna Wolak

5.

11.03.16

Ogólnopolski Konkurs Poetycki

Karolina Trubiewska

III A

ogólnopolski

finalistka

mgr Monika Słupska

6.

16.03.16

Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS „ Prawda o AIDS – przekaż ją dalej”

Sebastian Nawrocki

I A

wojewódzki

II

mgr Barbara Pyrek

7.

31.03.16

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Aleksandra Skowronek

Piotr Rosiński

Zuzanna Bożek

Kornelia Biechowiak

Krzysztof Piotrowski

Karolina Boczek

II A

II B

II B

II B

II A

II A

miejski

II

mgr Agnieszka Suflita

8.

15.04.16

Konkurs recytatorski poezji jenieckiej „Nie traćmy pamięci”

Aleksandra Skowronek

Karolina Trubiewska

Natalia Urbanowicz

II A

III A

III B

wojewódzki

I

II

III

mgr Aneta Strzecha Ochocińska

9.

22.04.16

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Sebastian Nawrocki

Alicja Jabłońska

Aleksandra Skowronek

Bartłomiej Sobieraj

Kacper Górski

Martyna Sopala

I A

I A

II A

II B

II B

III A

rejonowy

I

 awans do finału woj.

mgr Barbara Pyrek

10

25.04.16

Konkurs „Walory przyrodnicze formy ochrony przyrody powiatu brzeskiego”

Kacper Wietrzyński

I A

powiatowy

I

mgr Barbara Pyrek

mgr Agnieszka Wietrzyńska

11.

11.05.16

XXII Powiatowy festiwal twórczości artystycznej szkół

Kółko teatralne „APOCO?”

Amelia Jaroszuk

Aleksandra Dyminczuk

Oliwia Orzeł

Alicja Wiącek

Kamila Załęska

Amelia Rubiszewska

Wiktoria Majecka

Jagoda Kulig

Oliwia Podgórska

Julia Bystrońska

Julia Bydłowska

Zuzanna Rosińska

Kaja Derlatka

Kinga Skóbel

4 b

5 b

6 b

powiatowy

I

mgr Monika Słupska

12.

18.05.16

Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

Michał Łazarczyk

Kacper Wietrzyński

Weronika Kiesińska

I A

I A

III B

powiatowy

IV

VII

VII

mgr Barbara Pyrek

13.

18.05.16

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny kl. 3 PSP

Tadeusz Muca

3 a

miejsko - gminny

I

mgr Anna Pączek

14.

28.05.16

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Sebastian Nawrocki

Alicja Jabłońska

Aleksandra Skowronek

Bartłomiej Sobieraj

Kacper Górski

Martyna Sopala

I A

I A

II A

II B

II B

III A

rejonowy

III

mgr Barbara Pyrek

15

02.06.16

LOP – konkurs plastyczny

Hanna Mróz

Alicja Barańska

II B

II A

 

I

II

mgr Barbara Pyrek

16

czerwiec 2016

Wojewódzki Konkurs Historyczny

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Bartosz Lukas

6b

wojewódzki

laureat

II miejsce

mgr Kordian Zamojski

17

04.06.06.

2016

Finał Centralny Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i oręża polskiego”

Bartosz Lukas

6 b

centralny

11

mgr Kordian Zamojski

18

08.06.16

Międzyszkolny konkurs wiedzy religijnej kl. 4 -6

Jakub Gałan

Wiktor Iżewski

5 b

4 b

miejski

II

III

mgr Jolanta Kurowska

ks. Piotr Szwaj

19.

09.06.16

Międzyszkolny konkurs piosenki religijnej

Zespół Fraza

Elżbieta Tarpiłowska

6 b

miejski

I

I

mgr Anna Krupa

mgr Jolanta Kurowska

20.

15.06.16

Olimpiada Biblijna

I – III gimnazjum

Zuzanna Brzezińska

Karolina Grubiak

III A

II B

miejski

II

III

mgr Jolanta Kurowska

ks. Piotr Szwaj

Opracowała: A. Wietrzyńska