PSP nr 8 w Brzegu

WYKAZ UCZNIÓW PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

NOMINOWANYCH DO NAGRODY  ,,PRIMUS INTER PARES” w roku szkolnym 2016/2017

L.P

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów

Szczebel

Zajęte miejsce

Nazwisko i imię opiekuna

1.

Michał Łazarczyk

IIA

PG4

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

WOJEWÓDZKI

LAUREAT

KATARZYNA WOLAK

Wojewódzki Konkurs

Historyczny

WOJEWÓDZKI

LAUREAT

KORDIAN ZAMOJSKI

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

WOJEWÓDZKI

LAUREAT

KORDIAN ZAMOJSKI

WYKAZ UCZNIÓW PUBLICZNEGO GIMNAZJUM NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

NOMINOWANYCH DO NAGRODY ,,PRIMUS” w roku szkolnym 2016/2017

L.P

Imię  i nazwisko ucznia

klasa

Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów

Szczebel

Zajęte miejsce

Nazwisko i imię opiekuna

1.

Bartosz Lukas

I B

PG4

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

KORDIAN ZAMOJSKI

Konkurs Recytatorski Poezji Jenieckiej

,,Nie traćmy pamięci”

WOJEWÓDZKI

III miejsce

WERONIKA TWOROWSKA

2.

Aleksandra Skowronek

III A 

PG4

XIII Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej  i Religijnej ,,FIDES ET PATRIA”

im. ks. ppłk Zbigniewa Stefaniaka

WOJEWÓDZKI

I miejsce 

KATARZYNA WOLAK

Konkurs – Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich

WOJEWÓDZKI

I miejsce

KATARZYNA WOLAK

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

KATARZYNA WOLAK

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

II miejsce

BARBARA 

PYREK

Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

WOJEWÓDZKI

I miejsce

BARBARA 

PYREK

3.

Piotr Rosiński

III B

PG4

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

KATARZYNA WOLAK

4.

Maja Zagórowicz

III B PG4

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

KATARZYNA WOLAK

5.

Alicja Jabłońska 

IIA

PG4

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

II miejsce 

BARBARA 

PYREK

6.

Sebastian Nawrocki

IIA

PG4

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

II miejsce 

BARBARA 

PYREK

7.

Bartłomiej Sobieraj 

IIIB

PG4

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

II miejsce 

BARBARA 

PYREK

Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

WOJEWÓDZKI

I miejsce 

BARBARA 

PYREK

8.

Kacper Górski 

IIIB

PG4

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

II miejsce 

BARBARA 

PYREK

Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

WOJEWÓDZKI

I miejsce

BARBARA 

PYREK

9. 

Julia Karlikowska

I B 

PG4

Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych

WOJEWÓDZKI

II miejsce

JOANNA 

GAZDA

WYKAZ UCZNIÓW PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8

NOMINOWANYCH DO NAGRODY ,,PRIMUS” w roku szkolnym 2016/2017

L.P

Imię  i nazwisko ucznia

klasa

Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów

Szczebel

Zajęte miejsce

Nazwisko i imię opiekuna

1.

Wiktoria Majecka

6 b

 PSP8

XIII Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej  i Religijnej ,,FIDES ET PATRIA”

im. ks. Ppłk Zbigniewa Stefaniaka

WOJEWÓDZKI

II miejsce 

TERESA MEDYŃSKA- APOROWICZ

2.

Barbara Tokarska

6 b

 PSP8

Wojewódzki Konkurs

Polonistyczny

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

TERESA MEDYŃSKA- APOROWICZ

3.

Alicja Wiącek

5b 

PSP8

Konkurs Recytatorski Poezji Jenieckiej

,,Nie traćmy pamięci”

WOJEWÓDZKI

III miejsce

ANETA

STRZECHA-OCHOCIŃSKA

4.

Lena Baran

2 a

 PSP8

XIII Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej  i Religijnej ,,FIDES ET PATRIA”

im. ks. Ppłk Zbigniewa Stefaniaka

WOJEWÓDZKI

III miejsce

ANNA 

GÓRECKA

5.

Julia Cichno

3 a 

PSP8

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

 pod patronatem Burmistrza  Brzegu

MIEJSKO – GMINNY

II miejsce

BARBARA BĄKOWSKA

6.

Hanna Muca 

3 b 

PSP8

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego  dla klas III „Easy English” pod patronatem Burmistrza Brzegu

MIEJSKO – GMINNY

III miejsce

BARBARA IWASIECZKO

7.

Amelia Jaroszuk

5b 

PSP8

II EDYCJA OGÓLOPOLSKIEJ AKADEMII 

Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów

CENTRALNY

FINALISTA

Kalina Łukaszów

8.

Piotr Sikora

6b 

PSP8

II EDYCJA OGÓLOPOLSKIEJ AKADEMII 

Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów

CENTRALNY

FINALISTA

Kalina Łukaszów

9.

Hanna Skowronek

5b

 PSP8

II EDYCJA OGÓLOPOLSKIEJ AKADEMII 

Konkursu Wiedzy o Prawie dla szkół podstawowych i gimnazjów

CENTRALNY

FINALISTA

Kalina Łukaszów

 

WYKAZ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NOMINOWANYCH DO NAGRODY  ,,PRIMUS INTER PARES” w roku szkolnym 2015/2016

L.P

Nazwisko i imię ucznia

klasa

Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów

Szczebel

Zajęte miejsce

Ocena  zachowania za I półrocze

Nazwisko i imię opiekuna

Nazwisko i imię rodziców

opiekunów

Paragraf

1.

Michał Łazarczyk

I A

PG4

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

WOJEWÓDZKI

LAUREAT

wz

KATARZYNA WOLAK

Barbara ,  Radosław Łazarczyk

§6

pkt.1

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

WOJEWÓDZKI

LAUREAT

KATARZYNA WOLAK

§6

pkt.2

Wojewódzki Konkurs

Historyczny

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

KORDIAN ZAMOJSKI

§5

pkt.1

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

§5

pkt.1

Turniej „Człowiek i jego środowisko”

/konkurs z roku szkolnego 2014-2015/

WOJEWÓDZKI

I miejsce

BARBARA PYREK

§5

pkt.2

2.

Bartosz Lukas

6 b

PSP8

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

WOJEWÓDZKI

LAUREAT

wz

KORDIAN ZAMOJSKI

Anna

Kowalczuk – Lukas,

Jacek Lukas

§6

pkt.1

Wojewódzki Konkurs

Historyczny

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

§5

pkt.1

XII Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej  i Religijnej ,,FIDES ET PATRIA”

im. ks. ppłk Zbigniewa Stefaniaka

WOJEWÓDZKI

I miejsce

MONIKA SŁUPSKA

§5

pkt.5

Liczba zgłoszonych osób do nagrody:

  • PRIMUS INTER PARES
    2  UCZNIÓW: Michał Łazarczyk, Bartosz Lukas
  • 2 NAUCZYCIELI: Katarzyna Wolak, Kordian Zamojski

WYKAZ UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NOMINOWANYCH DO NAGRODY ,,PRIMUS” w roku szkolnym 2015/2016

L.P

Imię  i nazwisko ucznia

klasa

Nazwa konkursu, olimpiady, zawodów

Szczebel

Zajęte miejsce

Ocena zachowania za I półrocze

Nazwisko i imię opiekuna

Nazwisko i imię rodziców

opiekunów

Paragraf

 

1.

Dawid Smoliński

6a

PSP 8

Wojewódzki Konkurs

Matematyczny

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

 

IWONA ŚWIERCZYŃSKA

Wioletta i Piotr Smolińscy

§5

 pkt.1

 

2.

Aleksandra Skowronek

II A

PG4

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

OGÓLNOPOLSKI

FINALISTKA

wz

KATARZYNA WOLAK

Katarzyna i Robert Skowronek

§5

pkt.6

 

Konkurs Recytatorski Poezji Jenieckiej

,,Nie traćmy pamięci”

WOJEWÓDZKI

I miejsce

ANETA STRZECHA-OCHOCIŃSKA

§5

 pkt.5

 

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

III miejsce

BARBARA

PYREK

§5

 pkt.2

 

3.

Karolina Trubiewska

III A

PG4

Konkurs Recytatorski Poezji Jenieckiej

,,Nie traćmy pamięci”

WOJEWÓDZKI

II miejsce

wz

ANETA STRZECHA-OCHOCIŃSKA

Magdalena , Mirosław Gbur

§5

pkt.5

 

4.

Natalia Oliwa

II B

PG4

Wojewódzki Konkurs

Języka Angielskiego

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

wz

ALEKSANDRA ROSSA- WIŚNIEWSKA

Agnieszka i Marek Oliwa

§5

pkt.1

 

5.

Jakub Kowalski

III B

PG4

Wojewódzki Konkurs

Języka Angielskiego

WOJEWÓDZKI

FINALISTA

bdb

BARBARA IWASIECZKO

Barbara i Ireneusz Kowalscy

§5

pkt.1

 

6.

Karolina Kasprzak

3 b

PSP8

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny pod patronatem Burmistrza Miasta Brzeg

MIEJSKO - GMINNY

II miejsce

wz

IWONA PASTERNAK,

EWA

SZARA

Joanna i Paweł

Kasprzak

§5

pkt.4

 

7.

Tadeusz Muca

3 a

PSP8

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny  pod patronatem Burmistrza Miasta Brzeg

MIEJSKO - GMINNY

I miejsce

wz

ANNA

PĄCZEK

Aneta i Piotr

Muca

§5

pkt.4

 

8.

Julia Bydłowska

6 b

PSP8

XII Wojewódzki Konkurs Poezji Patriotycznej  i Religijnej ,,FIDES ET PATRIA”

im. ks. ppłk Zbigniewa Stefaniaka

WOJEWÓDZKI

III miejsce

wz

MONIKA SŁUPSKA

Sylwia i Damian Bydłowscy

§5

pkt.5

 

9.

Alicja Wiącek

4b PSP8

XVII Wojewódzki Festiwal Artystyczny

,,Liść Dębu’

WOJEWÓDZKI

I miejsce

wz

ANNA

KRUPA

Bogumiła Wiącek

§5

pkt.5

 
 

10. Emilia Krypel

IIIA

PG4

XVII Wojewódzki Festiwal Artystyczny

,,Liść Dębu’

WOJEWÓDZKI

I miejsce

bdb

ANNA

KRUPA

Dorota Czaplicka – Krypel ,

 Grzegorz Krypel

§5

pkt.5

 

ZESPÓŁ ,,FRAZA”

 

11. Marlena Krysiuk

IIIA

PG4

bdb

Anna i Wojciech Krysiuk

 

12. Wiktoria Rabanda

IIIA

PG4

bdb

Sylwia i Tomasz Rabanda

 

13. Wiktoria Czajkowska

IIIA

PG4

bdb

Barbara i Bartosz Czajkowscy

 

14. Aleksandra Wójcik

IIIB

PG4

wz

Wioletta i Marcin Wójcik

 

15. Dominika Załęska

IIIA

PG4

bdb

Angelika i Tomasz Załęscy

 

16. Sebastian Nawrocki

IA

PG4

XVII Wojewódzki Festiwal Artystyczny

,,Liść Dębu’

WOJEWÓDZKI

I miejsce

bdb

ANNA

KRUPA

Patrycja Kowalska

Dariusz Nawrocki

§5

pkt.5

 

Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS

WOJEWÓDZKI

II miejsce

BARBARA

PYREK

§5

pkt.2

 
   
 

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

III miejsce

§5

pkt.2

 
   
   

17.

Alicja Jabłońska

IA

PG4

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

III miejsce

bdb

BARBARA

PYREK

Anna i Marek Jabłońscy

§5

pkt.2

 

18.

Bartłomiej Sobieraj

IIB

PG4

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

III miejsce

wz

BARBARA

PYREK

Agnieszka i Marek Sobieraj

§5

pkt.2

 

19.

Martyna Sopala

IIIA

PG4

Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy w kategorii szkół gimnazjalnych

WOJEWÓDZKI

III miejsce

bdb

BARBARA

PYREK

Monika Klin-Sopala

i Piotr Sopala

§5

pkt.2

 

Liczba zgłoszonych osób do nagrody PRIMUS

19  UCZNIÓW:

Dawid Smoliński

Aleksandra Skowronek

Karolina Trubiewska

Natalia Oliwa

Jakub Kowalski

Karolina Kasprzak

Tadeusz Muca

Alicja Wiącek

Marlena Krysiuk

Emilia Krypel

Wiktoria Rabanda

Wiktoria Czajkowska

Aleksandra Wójcik

Dominika Załęska

Sebastian Nawrocki

Julia Bydłowska

Alicja Jabłońska

Bartłomiej Sobieraj

Martyna Sopala

10 NAUCZYCIELI :

IWONA ŚWIERCZYŃSKA

BARBARA PYREK

ANETA STRZECHA-OCHOCIŃSKA

ALEKSANDRA ROSSA-WIŚNIEWSKA

BARBARA IWASIECZKO

IWONA PASTERNAK

ANNA PĄCZEK

EWA SZARA

MONIKA SŁUPSKA

ANNA KRUPA