PSP nr 8 w Brzegu

Zajęcia pozalekcyjne w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8

w II półroczu roku szkolnego 2017/2018

Klasy I – III PSP8

 

Prowadzący

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień i godzina zajęć

Barcewicz Aneta

Kółko ortograficzne

Kółko matematyczne

kl. 3b

kl. 3b

środa 1 lekcja

środa 2 lekcja

Górecka Anna

Kółko ortograficzne

Kółko matematyczne

kl. 3a

kl.3a

wtorek 5 lekcja

czwartek 5 lekcja

Kęśminowicz Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1b

poniedziałek 5 lekcja

Kosztowniak Beata

Kółko teatralne

Zajęcia indywidualne

kl.1a

kl. 1a, 4c

piątek 5 lekcja

poniedziałek 7 lekcja

czwartek 6 lekcja

Kurowska Jolanta

Kółko katechetyczne

kl. 3 a,b,c

wg. harmonogramu

Marciniak Zbigniew

Kółko teatralne

kl. 3a

wtorek 6 lekcja

Pasternak Iwona

Kółko dydaktyczne

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 1c

poniedziałek 1 lekcja

wtorek 1 lekcja

Pączek Anna

Kółko polonistyczne

Kółko matematyczne

kl. 2a

kl. 2a

piątek 6 lekcja

czwartek 1 lekcja

Szara Ewa

Gry i zabawy dydaktyczne

Kółko świetlicowe

kl. 1c

dzieci świetlicowe

poniedziałek 7 lekcja

piątek 4 lekcja

Tobiasz Delfina

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kółko z  języka angielskiego

kl. 2a

kl. 2a

czwartek 7 lekcja

środa 5 lekcja

Wojciechowska Dorota

Zajęcia taneczne

Zajęcia teatralne

kl. 1a,c

kl. 1a

piątek 5 lekcja

Nowakowska Anna

Kółko świetlicowe

kl. 3a,b

piątek 8.30-10.00

Waligóra Katarzyna

Kółko świetlicowe

Kółko plastyczne

kl. 1a,b

1c, 2a

wtorek 2 lekcja

środa 4 lekcja

Maryszczak Daria

Zajęcia wokalne

kl. 1-3

piątek 14.00-16.00

Łanocha Małgorzata

Kółko plastyczne

kl. 3c

środa 2,3 lekcja

Klasy IV – VII PSP8

 

Prowadzący

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień i godzina zajęć

Bąkowska Barbara

Zajęcia wyrównawcze

kl. 4a

czwartek 6 lekcja

Bromboszcz Anna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kółko matematyczne

Konsultacje

kl. 5b,c

kl. 5a,4c

kl. 4c, 5a,b,c, IIA,B

poniedziałek 6,7 l

środa 7 lekcja

wtorek 7.15

Chwastowska Magdalena

Kółko z języka angielskiego

kl. 4-6

środa 8 lekcja

Cieślak Żaneta

Kółko przyrodnicze

Kółko przyrodnicze

kl. 4-6

kl. 5

piątek 6 lekcja

piątek 7 lekcja

Gawlik Jolanta

Zajęcia psychologiczno-edukacyjne

kl. 6a

kl. IIA

piątek 7.15

czwartek 7.15

Głuska Katarzyna

Kółko wokalne Fraza

Mała Fraza

Kółko dla solistów

kl. II-III

kl. 4-7

dla wszystkich uczniów

wtorek 8 lekcja

 środa 8 lekcja

wtorek 9 lekcja

Habrych Małgorzata

Kółko chemiczne

kl. 7b, IIA,B, IIIA

środa 7.15

Iwasieczko Barbara

Kółko z języka angielskiego

Kółko z języka angielskiego przygotowanie do konkursu

kl. 5-7

kl. 3a,b,c

czwartek 7.15

środa 8 lekcja

Jasiak Izabela

Tenis stołowy

kl. 5b, 6b, 7b, IIIB

wtorek 14.30- 16.00

Łukasik Ala

Kółko matematyczne

kl. III

poniedziałek 7.15

Łukaszów Kalina

Kółko historyczne

Konsultacje

kl. 6b

kl. 7a

wtorek 8 lekcja

wtorek 4 lekcja

Medyńska-Aporowicz Teresa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kółko polonistyczne

kl. 6a

kl. 7b

czwartek 7 lekcja

poniedziałek 8 lekcja

Beata Malinowska

Zajęcia plastyczne

kl. 1-5

czwartek 12.30-14.30

Pabian Aleksandra

Komunikacja językowa

kl. 7a

wtorek 4 lekcja

Joanna Stępień

Zajęcia sportowe

kl. 5

czwartek 15.15-16.45

Spychała-Niedźwiecka Izabela

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

kl. 6a,b 7a

środa 4 lekcja

wtorek 3 lekcja

Strzecha-Ochocińska Aneta

Kółko teatralne

Kółko polonistyczne

kl. 5a,b,c 6b

kl.4b

wtorek 8 lekcja

wtorek 3 lekcja

Tworowska Weronika

Kółko teatralne

Zajęcia polonistyczne

kl. 5a,b,c, 6b

kl. 5

wtorek 8 lekcja

czwartek 1,2 lekcja

Wojciechowska Iwona

Gry i zabawy na wesoło

kl. 3a,b,c 2a, 1c

wtorek 5,6 lekcja

 

Klasy gimnazjalne II - III

Prowadzący

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień i godzina zajęć

Chojnowska Ewa

Kółko z języka angielskiego

kl. II

kl. III

poniedziałek 7.15

piątek 7 lekcja

Gazda Joanna

Zajęcia sportowe

Przygotowanie do konkursu ,,Trzymaj Formę”

kl. 7, II-III

kl. II-III

środa 15.15-16.45

poniedziałek 15.15-16.00

Ks. Paweł Krukowski

Kółko katechetyczne

kl. III

wg. harmonogramu

Pyrek Barbara

Kółko biologiczne

zdw

kl. IIB, IIIB

kl. 7, II-III

wtorek 7 lekcja

środa 7.15

Słupska Monika

Kółko teatralne

kl. 7, II-III

środa 7,8 lekcja

Suflita Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Przygotowanie do egzaminu

kl. 7, II-III

kl. IIIA

wtorek 8 lekcja

czwartek 6 lekcja

Tyczko Edyta

Kółko fizyczne

Kółko matematyczne

kl. 7, II-III

kl. 6,7, III

środa 8 lekcja

czwartek 8 lekcja

Wietrzyńska Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. 7a, IIIA

środa 7.15

czwartek 7.15

Wolak Katarzyna

Kółko polonistyczne

Kółko z przedsiębiorczości

kl. IIIA

kl. IIIA

wtorek 7.15

wtorek 6 lekcja

Zamojski Kordian

Kółko historyczne

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii

kl. II-III

kl. 4-6

poniedziałek 1 lub 2 lekcja wg. potrzeb