O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego startu skupiam się na tym, żeby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę oraz wskazówki, z których będą mieli możliwość czerpać korzyści. Piszę, bo lubię, ale i z tej przyczyny, że pragnę polepszać własny warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, i co więcej krytykę oczywiście zdrową).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić nieco miłych chwil, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt widzenia i różne upodobania, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad napisaniem paru słów od siebie, również jeśli będą one krytyczne – dzięki tego typu uwagom mogę się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – a kiedy się spodobają, zachęcam do dalszego odkrywania bloga. Jest on dosyć pokaźny, w związku z tym mam nadzieję, że każdy będzie mógł odkryć w tym miejscu coś dla siebie!